Jsme spolehlivý partner Startupů

Užijte si svobodu a radost z vývoje

Od nápadu k úspěšnému podniku s Unispace škálovatelným hostingem

Váš startup posuneme na rychlejší kolej

Splňte si své sny snadněji díky naší podpoře, taky jsme stáli na začátku. Jsme spolehlivý partner Startupů. Začátky mohou být snadné stejně jako náš cloud hosting.

Unispace je platforma-as-a-service (PaaS) založená na cloud technologii, která poskytuje začínajícím firmám výkonné řešení pro vytváření, nasazení a provozování kritických aplikací. Platforma Unispace Cloud je fully managed, což znamená, že se staráme o servery, hardware a infrastrukturu, takže Váš tým může být plně soustředěný na vývoj produktů a služeb. Unispace roste s vaší firmou – využijte naše služby, nasaďte první projekt a my vám umožníme růst.

 

Sprint od prvního konceptu až po dodání k zákazníkovi s Unispace

Unispace Cloud je stvořený pro rychlost. Platforma je pečlivě navržena tak, aby pomáhala vývojářům udržovat rychlý, vysoce produktivní pracovní postup. Nasazení nových aplikací, webových stránek, e-shopů a aktualizací je hotové během několika minut a škálování zdrojů aplikace s několika kliknutími. Unispace easy-to-use přístup a podpora více programovacích jazyků usnadňuje možnosti vývojářům s různými dovednostmi.

Rychlejší doručení aplikací

S námi budete schopni doručit Vaše aplikace zákazníkům tak rychle jako je vytvářet. Poskytneme Vám jedinečný přístup zaměřený přímo na vývoj aplikací a softwaru za pomoci oblíbených integrovaných vývojářských nástrojů a frameworků.

Bezproblémová škálovatelnost

Automatické škálování umožní Vašim webovým projektům bezproblémově růst tak, jak poroste Vaše podnikání. Tím je zajištěna maximální dostupnost a současně s tím i šetření nákladů, protože nepřeplácíte za nevyužitý výkon.

Flexibilní nástroje pro vývoj

Pro vývoj poskytujeme známé nástroje a podporu populárních jazyků, frameworků i doplňků. To Vám a Vašemu týmu umožňuje vytvářet aplikace pomocí preferovaného přístupu k vývoji.

Zjednodušujeme DevOps

S fully-managed platformou Unispace kde náš tým monitoruje dostupnost, výkon, a infrastrukturu, nemusí Váš Startup najímat další DevOps zaměstnance a může tak zůstat štíhlý a soustředit se na budování skvělých produktů.

Marketplace ekosystém služeb

Tvořte aplikace a webové projekty rychleji za použití naší plně spravované Cloud služby. Více než 100 předkonfigurovaných doplňků a řešení Vám pomohou v každé fázi Vašeho projektu.

Jednoduchý růst Vašeho týmu

Tak jako poroste Váš podnik nebo projekt, poroste i počet Vašich kolegů v týmu. Díky našemu easy-to-use Collaboration Managementu umožníte novým kolegům v týmu se rychle začlenit do Vašich projektů.

Jednoduše a rychle od Vašeho skvělého nápadu, přes první řádek kódu až k zákazníkovi.

Popular pre-configured Technologies In One Click

Automatically install the following solutions totally for free

Zůstaňte štíhlí, efektivní a zaměřeni na vývoj

Poskytujeme startupům, individuálním vývojářům a firmám, maximálně využívat jejich zdrojů a snižovat náklady při růstu jejich podnikání. Naše plně spravované služby se starají o hardware, dostupnost, bezpečnost a infrastrukturu takže Váš tým se může soutředit  jen na tu nejlepší práci.

Frequently Asked Questions

Kde se nachází vaše datové centrum?

Používáme Tier III datové centrum O2 Czech Republic a.s. v  Hradeci Kralové.

Akademika Bedrny 365/10

Potřebuji nějaké speciální znalosti, abych mohl začít používat platformu Unispace Cloud?

Platforma Unispace Cloud Hosting je výjimečná svým intuitivním ovládacím panelem. Dokonce i dítě může vytvořit serverové prostředí s Unispace.

Poskytujete plně spravované služby?

Náš tým Vám může poskytnout hluboké odborné znalosti v oblasti technologií, mentoringu a každodenních provozních záležitostí Vašich aplikací a serverů. Kontaktujte náš tým podpory, který Vám pomůže.

Jsou zde nějaké závazky?

Platíte pouze za to, co colic Vaše aplikace zkonzumují zdrojů. Vyzkoušejte náš startovací tarif za 275,-Kč/měsíc za 1 GB RAM a 3.2 GHz CPU. Porovnejte příklady různých tarifů zde.

Poskytujete zkušební obdobý zdarma?

Ano, můžete se přihlásit k bezplatné 14 denní zkušební verzi a vyzkoušet všechny funkce platformy Unispace Cloud. Kontaktujte nás pro prodloužení zkušební doby. Není vyžadována žádná kreditní karta.