Nsaďtě Node.js do cloudu

Node.js a databázové technologie na jedno kliknutí

Nasaďte a provozujte Vaše Node.js aplikace v Cloudu

Nsazení, správa a škálování Node.js aplikací pomocí kontejnerů

                              

Hlavní vlastnosti Node.js cloud hostingu

Node.js je open-source a cross-platform runtime prostředí, které umožňuje používat JavaScript nejen pro vývoj na straně klienta, ale také pro aplikace na straně serveru. Unispace podporuje všechny hlavní verze Node.js včetně 6, 8 a 9. Sledujeme nové verze Node.js, takže jsou po oficiálních vydání přidány okamžitě. Kromě toho můžete provést jedním kliknutím změnu různých verzí Node.js, což způsobí, že proces aktualizací verzí je zcela bezproblémový.

Balíčky & Process managers

Každý Node.js server v Unispace je dodáván s předinstalovaným správcem procesů a balíčků. Můžete si vybrat z npm nebo yarn jako správců balíčků; a npm, forever, supervizor nebo pm2 jako manažery procesů. Můžete snadno přepínat mezi procesy a správci balíčků i poté, co jste vytvořili prostředí.

Vertikální & horizontální škálování

Unikátní vlastnost automatického škálování umožňuje dynamicky měnit množství přidělených serverových zdrojů založené na aktuálním vytížení Vaší aplikace. Tím je zajištěna dostupnost aplikací a současně vysoká účinnost placením pouze za skutečně spotřebované zdroje. Automatické vertikální škálování Vám pomůže zvládnout např. vysokou návštěvnost při black-friday bez problémů a bez restartů.

Změňte Node.js verzi za běhu

Aktuální Node.js je pro Vaše aplikace nezbytná a to přinejmenším z bezpečnostních důvodů. Unispace PaaS Vás v tom podpoří poskytnutím 1-Klik upgrade nebo downgrade Node.js verze. Takže pokud je vydána nová verze Node.js, může být provedena bezproblémová aktualizace, a pokud upgrade verze Node.js neproběhla hladce, předchozí verze může být vždy vrácena jednoduše zpět.

Znovu-nasazení bez výpadku

Staráme se o maximální dostupnost Vašich aplikací a umožňujeme tak i nulový výpadek Node.js aplikací, i když máte pouze jeden aplikační uzel. Tato technologie umožňuje současné existování jak staré, tak nové verze aplikace. Existující requesty/uživatelské relace jsou plně zpracovány starým kódem a nové požadavky jsou obslouženy novým kódem.

Perzistentní filesystém

Unispace umožňuje používat trvalý souborový systém. To znamená, že není třeba přepisovat aplikaci tak abyste ji přizpůsobili cloudu a soubory, které jste napsali, budou k dispozici i po restartování serveru. Pokud by některé soubory měly být replikovány napříč různými kontejnery - můžete tak snadno dosáhnout pomocí doplňku pro synchronizaci souborů.

Flexibilní konfigurace serveru

Přestože mnoho webhostingů nabízí škálovatelný hosting Node.js, existuje mnoho případů, kdy aplikace Node.js potřebuje pokročilé vyladění. S Unispace máte přístup pod kapotu hostitelské infrastruktury a můžete změnit konfiguraci serveru podle Vašich konkrétních požadavků. Kromě toho podporujeme standardní linuxový crontab, který vás osvobodí od vyčerpávajících nudných úloh.

Vývoj, nasazení, ladění, a monitorování vysoce škálovatelných Node.js aplikací

Node.js je často používán vývojáři mobilních aplikací pro poskytnutí lehkého a chytrého back-end řešení pro zpracovávání požadavků. Je také stále oblíbenější u vývojářů webových stránek, kteří chtějí používat šikovnější řešení než mnoho z velkých softwarových frameworků, které jsou dnes používány. Node.js zvládá velmi dobře asynchronní úkoly a to s malým foorprintem, je také populární u webových projektů, které hostují API s velkými objemy a rozsáhlými zdroji dat. Node.js je navržen tak, aby se vypořádal s hromadou malých požadavků, aniž by se změnil v noční můru pro správu paměti a selhával při velkých zátěžích.

Vyzkoušet zdarma

Vyvíjejte a provozujte aplikace na inovativní Platform as a Sevice

Pojďte vyzkoušet jak je to jednoduché

Nejrychlejší cesta ke spuštění vaší Node.js aplikace v cloudu

Podporované Node.js technologies

Loadbalancery

NGINX
Apache
HAProxy
Varnish

Cache

Memcached
Redis

Node.js verze

Node.js 10.4.1
Node.js 9.11.1
Node.js 8.11.3
Node.js 6.14.1

Frameworky / Nástroje

Express
Meteor
forever
MEAN
ppm2
yarn
npm

Databáze

SQL: MySQL, MariaDB, Percona
PostgreSQL
NOSQL: MongoDB, CouchDB, Cassandra
Redis, Neo4j

Nsaďte pomocí

Git, SVN
Archive (tar.gz, zip)
FTP/S, SFTP
Fabric, Capistrano