Efektivní řešení pro e-commerce

S Unispace cloud máte svůj online business pod kontrolou
šetříme váš čas i vaše náklady

E-commerce Hosting Built For High Performance Stores

Unispace includes ready-to-launch performance-optimized e-commerce solutions. Whether you are running a WordPress or Drupal website, or even a huge Magento store, Unispace Cloud has you covered. One click installation of WordPress, Magento or PrestaShop all provides you with a super quick start to building a storefront.

Jak jednoduše nastartovat váš e-shop

 

S garantovanou dostupností 99.95 % jednoduše proměníte návštěvníky vašich stránek na zákazníky. Vy se můžete plně soustředit na prodej produktů, zatímco my se staráme o bezpečnost serverů. S naší technologií pro vysokou dostupnost máte váš web vždy online i při extrémní zátěži.

Nikdo nemá rád čekání na pomalé webové stránky, které odvracejí přízeň zákazníků ke konkurenci. Náš hosting zkrátka běží a vždy doručí váš obsah k zákazníkům. Poskytujeme nejlepší produkty pro vysokou dostupnost a load balancing jako jsou Memcached, Apache, Varnish, HAProxy, a Nginx, které garantují 100% spolehlivost a rychlost pro jakýkoliv e-shop nebo webový projekt.

WordPress

WordPress is web software you can use to create a beatiful website, blog or e-shop. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.

Magento

Magento is the eCommerce software solution and platform trusted by some of the world’s top brands. Use Magento and trust this extremely popular solution can help you grow your online business.

Drupal

Drupal Commerce is an eCommerce solution designed for stores of all sizes. Use this versatile extension to build a powerful eCommerce site on the Drupal CMS platform.

Cyclos

Cyclos is an online payment solution designed for banks and financial institutions. Cyclos provides users with reliability and security while being easily customizable based on your requirements.

PrestaShop

Easily create your online store with PrestaShop’s free shopping cart software. Quickly start selling your product online with hundreds of PrestaShop’s powerful features.

WooCommerce

A freely available WordPress plugin that makes it easy to create an eCommerce site. WooCommerce offers a number of extensions for enhanced functionality and beautiful themes.

Joomla

Joomla is highly customisable with hundreds of ready to use themes, templates and modules, including shopping cart and SEO plugins – making it a true end-to-end solution for business, blog and eCommerce websites.

WordPress Cluster

WordrPress Cluster solution – a highly popular open source blogging tool and content management system (CMS). Through applying some special configurations to run it as an auto-scalable and highly available cluster, we’ll reveal how to easily create a reliable and cost-efficient solution for your site.

OpenCart

OpenCart is your fast, user-friendly and responsive eCommerce solution. OpenCart’s intuitive control panel ensures you have complete control over your store.

All The Solutions You Need for Your Online Business

We have ready-to-launch performance-optimized e-commerce solutions. Whether you are running a WordPress or Drupal website, or even a huge Magento store, Unispace Cloud has all ready for you. One-click installation of WordPress, Magento or PrestaShop and many others all provides you with a super quick start to building a storefront.

 

Choose Your App and Start Free Now

The Best E-commerce Solutions Recipe for Scalability

Our Cloud hosting focused on all the necessary aspects, creating an amazing digital experience.

Jednoduchá integrace SSL certifikátu

Bezpečné transakce s vestavěným modulem pro certifikáty Let’s Encrypt SSL pohodlně k dispozici. Je to jen kliknutí od aktivace.

Automatické zálohy

Veškerá vaše data automaticky zálohujeme v pravidelných intervalech každých 24 hodin inkrementálně a plné zálohy po týdnu.

Aplikace a řešení na jendo kliknutí

Máme připravených více než 100 aplikací, které automaticky nainstalujete jedním kliknutím.

Škálovatelnost – zvládneme jakékoliv zatížení

Black Friday, sezóní prodeje, Vánoce – vysokou návštěvnost zvládnete bez jakýchkoliv prostojů díky automatickému vertikálnímu a horizontálnímu škálování. Tato vlastnost poskytuje i značné úspory nákladů  z hlediska vaší infrastruktury.

Pojďte s námi vyzkoušet unikátní hosting v České republice.

Spolu se společností Jelastic jsme v Unispace začali nabízet nový způsob, jak rychleji vstoupit s aplikacemi na trh pro firmy v České republice a celé Evropě. Unispace jako nový partner společnosti Jelastic zaručuje, že všechny zákaznická data budou umístěny výlučně v certifikovaném datovém centru Tier III, který se nachází v Hradci Králové na území České republiky. Datové centrum poskytuje vyhrazenou kapacitu uplink 2 x 100 GBps do České republiky a do sousedních evropských zemí.

Martin Brendl, Unispace Cloud

A Tier III data center requires no shutdowns for equipment replacement and maintenance. A redundant delivery path for power and cooling is added to the redundant critical components of Tier II so that each and every component needed to support the IT processing environment can be shut down and maintained without impact on the IT operation.

Matt Stansberry, Uptime Institute
65
Šťastných zákazníků
268
Běžících kontejnerů
100+
Aplikací na jedno kliknutí
439
Šálků kávy

Frequently Asked Questions

Mohu jednoduše upgradovat svůj server pro sezónní prodejní špičky, jako jsou Vánoce atd.?

Unispace nabízí pro Vaše aplikace plně škálovatelné hostingové řešení. Automatické vertikální a horizontální škálování neustále řídí instance ve vašem serverovém prostředí.

Takže se nemusíte obávat vysoké zátěže, díky unikátnímu automatickému škálování PaaS Unispace máte vždy pod kontrolou:

Automatické vertikální škálování – řídí přidělení paměti RAM a CPU. Zvyšuje prostředky pokud návštěvnost webových stránek roste a sníží je zpět pokud vytížení klesne.

Automatické horizontální škálování – automaticky distribuuje vaše aplikace nebo databázové uzly na různé fyzické servery, což umožňuje vysokou dostupnost a poskytuje Vám přístup k většímu počtu výpočetních zdrojů.

Díky intuitivnímu ovládacímu panelu můžete snadno měnit nastavení Vašeho serveru ručně nebo zvolit automatický režim založený na CPU, RAM, IO a dalších prahových hodnotách.

Jak dlouho trvá nasazení nového projektu?

Trvá to jen pár minut. Zaregistrujte se zdarma a vyberte si Vaše oblíbené řešení e-shopu nebo WordPressu a dalčích CMS z našeho Marketplace.

Během dvou minut nastartujete Váš web nebo e-shop.

Pomůžete mi s migrací webu nebo e-shopu na Unispace platformu?

Ano. Náš tým podpory vám pomůže bezproblémově přenést váš e-shop na Unispace Cloud Hosting. Potřebujete pomoct s migraci? Kontaktujte naši podporu.

Mám WordPress nebo jinou webovou stránky s tisíci návštěvníky denně. Bude to váš hosting schopný zvládnout?

Na našem hostingu můžete provozovat WordPress nebo jiné e-commerce stránky všech velikostí. Kombinace naší špičkové infrastruktury a unikátní cloud hosting platformy poháněné společností Jelastic dělá z Unispace nejlepší volbou pro veškeré webové projekty s vysokou návštěvností.

Co způsobuje že jsou webové projekty na vaší Cloud hosting platformě rychlejší?

Platforma Unispace Cloud je postavena na High-end serverech HPC Dell a na fyzické vrstvě provozujeme unikátní PaaS platformou Jelastic, která výrazně snižuje dobu načítání stránek. Navíc naše výkonné optimalizované PHP založené na Memcached, Redis, Apache, Varnish a Nginx zaručuje maximální rychlost vašich internetových obchodů a webových projektů.

Kdy mi budou účtovány poplatky?

Spotřebované zdroje účtujeme na hodinové bázi:

  • RAM a CPU (cloudlet jednotky)
  • Místo na disku
  • Externí síťový provoz
  • Veřejná IP

Nezaplatíte za nevyužité prostředky. Účtování je založeno na využití zdrojů, takže platíte pouze za zdroje použité Vašimi aplikacemi.